Říjnová TOP bedýnka

TOP

Pro měsíc Říjen jsem pro vás připravil tato vína. 

1. vinařství Burian- Frankovka 2018 / suché / pozdní sběr

Tuto frankovku chtěl pan Burian lahvovat až v roce 2020, ale byl z ní tak nadšený, že ji nalahvoval už v létě 2019. Má sytou granátovou barvu a v chuti jsou vyzrálé černé třešně a ostružiny. Potenciál zrání je 5-10let. 

2. vinařství Burian- Ryzlink vlašský 2019 / suché / pozdní sběr

Jedná se o nejsušší bílé víno ve sklepě pana Buriana. Má velice jemné květinové aroma, v ústech díky nižšímu obsahu kyselin působí vyváženě, s nádechem grepu. 

3. vinařství Stávek- Merlot 2018 / suché / nefiltrované / zrálo 15 měsíců v barikových sudech.

4. vinařství Aurora- Pálava 2018 / polosuché

Aromatická vůně nabídne mandarinku a vůni čerstvě utržených hroznů. Chuť přináší vše, co slibuje vůně a je zakončena příjemným zbytkovým cukrem.

5. vinařství Salay- Frankovka rosé 2019 / polosuché

Jedná se o víno krásné barvy, u jehož vzniku byla použita kryomacerační technologie. Ve vůni ucítíte aroma zralých třešní a dalších červených plodů. Chuť je svěží, ovocná s převládajícími tóny čerstvých jahod se smetanovým závěrem.

6. vinařství Salay- Cuvée Pašák 2019 / polosladké 

Víno zlatožluté barvy, které vzniklo kupáží odrůd Ryzlinku vlašského a Pálavy. Ve vůni ucítíte výraznou kořenitost, růžové květy, jenž zanechává Pálava a tóny lučních květů a medu typických pro Ryzlink vlašský. Chuť je výrazně kořenitá s chutí žlutého melounu, muškátového oříšku a mandarinky v záběru s pikantní kyselinkou.

1 190,00 Kč 1 370,00 Kč
Please select variants first