OTEVŘENÉ SKLEPY VĚSTONICE JARO 8.6.2024

07.04.2024

Na jaře vinaři z podpálaví otevřou celkem 16 sklepů z Horních a Dolních Věstonic a nabídnou vám možnost ochutnávky svých vín.

U každého vinaře vás čeká minimálně 5 vzorků vín. Máte možnost poznat malá a střední vinařství zaměřená na tradiční produkci vína z Pálavy, ke kterým se běžně na trhu nedostanete.

Cena vstupenky je 800 Kč. V ceně je degustace ve všech sklepích, sklenička, poukázky na 300kč na nákup vína, kyvadlová autobusová doprava mezi obcemi, katalog s mapkou.

Celkem je v prodeji 1100 vstupenek, 800 vstupenek v předprodej a 300 je možno zakoupit na místě. (Navýšení kapacity není uvažováno.)

Vstupenky budou v prodeji v den konání v Horních Věstonicích před Obecním úřadem a v Dolních Věstonicích ve Vinařství LANGR, nebo si koupenou vstupenku vyzvednete na stejných místech také v den konání do 16h (později jen Vinařství Červinka a ve Vinařství LANGR). 

Při nákupu vstupenky si zvolíte místo startu, kde vám bude nachystána vstupenka a potřebné náčiní … budete mít jistotu, že na Vás vstupenka bude čekat i při vyprodání. Mezi Horními a Dolními Věstonicemi bude jezdit autobus v pravidelných intervalech.

Toulky po sklepích a Pálavě končí v 19:00.

V neděli dopoledne si můžete u vinařů ještě nakoupit vína za poukazy ze vstupenky do 12:00 hod.