Obchodní podmínky


Provozovatelem webových stránek www.66lahvi.cz je obchodní společnost: 

Petr Ejem, IČ 044 744 73 se sídlem Šlikova 3901/22A, 796 01 Prostějov. 

777 943 299 | ejempetr@gmail.com

Tyto obchodní podmínky jsou určeny všem návštěvníkům těchto stránek. Objednávkou zkušební bedýnky s těmito obchodními podmínkami souhlasíte. 

I.

Co vám mohu zaručit:

To nejlepší- do bedýnek vybírám ta nejlepší vína, teda ta, která nám s kamarády chutnají nejvíce.
Bez starosti- ve sklepě ochutnáme většinu vín z aktuální nabídky vinaře. Pro vás vyberu jen ta nejlepší. Nemusíte se tedy zabývat tím, která by to asi mohla být.
Až k vám domů- po Prostějově vám bedýnku dovezu osobně. Jinak je možné bedýnku objednat z celé České republiky. Autodopravce ji doveze až k vašim dveřím. Pokud by se při převozu některá láhev rozbila, pošlu vám novou.
Limitované lahve- občas se mi naskytne možnost získat od vinaře opravdu výjimečnou lahev. V takovém případě vás budu kontaktovat. Zda ji budete chtít doručit bude záležet jen na vás.
Garance vrácení peněz- kdyby vám z nějakého důvodu víno nevyhovovalo, zašlete mi ostatních pět zbylých lahví zpět a já vám vrátím částku za celou bedýnku.

II.

Objednáním bedýnky souhlasíte s tím, že vám zašlu bedýnku (papírový karton) o šesti lahvích od malých vinařů z jižní Moravy. Dále také se zasíláním informačních e-mailů, která můžete kdykoliv jednoduše zrušit odhlášením v patičce e-mailu.


Bedýnku vám dovezu buď osobně, nebo kurýrní službou. Cena za dopravu je již započtena v ceně bedýnky. V případě, že by bylo nutné vám bedýnku doručovat opakovaně, jste povinni uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním, či jiným způsobem doručení.

III.

Po objednání bedýnky vám zašlu fakturu. Po uhrazení této faktury vám bedýnku obratem odešlu. Po Prostějově bedýnku dovezu osobně a platba je možná při předání. Při vyzvednutí bedýnky ve sklepě na adrese Krokova 1376/8 v Prostějově dostanete slevu 100 Kč.

IV.

Jako provozovatel se zavazuji, že vaše osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě (mimo nutných údajů pro autodopravce a případů postoupení pohledávek) a jsou u mě v bezpečí.  

V Prostějově dne 1. 6. 2020.