O Předplatném

otázky a odpovědi


Co bude následovat jakmile objednám Předplatné?

První bedýnku (papírový karton se 6 lahvemi vína) vám, nebo obdarovanému mohu odeslat během pár dnů. Pokud to budete chtít jinak, stačí mi při objednávce napsat vaši představu. Následně předplatitelům zasílám bedýnku začátkem každého sudého měsíce (únor, duben, červen, srpen, říjen, prosinec). 

Jaká vína dostanu?

Vybírám pouze malá vinařství z jižní Moravy, od kterých ochutnám většinu vín z jejich nabídky. Pro vás následně vyberu ta, která mi nejvíce chutnala. Konkrétní lahve dopředu neprozrazuji, je to pro vás překvapení do poslední chvíle. Výběr přizpůsobuji především ročnímu období. Do bedýnky řadím pestrá vína, nejčastěji čtyři bílá, jedno růžové a jedno červené. Převážně suchá a polosuchá, výjimečně polosladké. Přes léto se můžete těšit i na svěží a lehká vína typu frizzante, či pet-nat. Na zimu přidám jedno červené a sekt, abyste si měli čím připít na Silvestra.

Je možné si vína vybrat?

Pokud patříte mezi vínomilce, kteří preferují pouze určitý druh vína, napište mi to při objednání Předplatného. Budu se snažit vám vína co nejvíce přizpůsobit. 

Jaké limitované lahve nabízíte?

Občas se mi naskytne možnost od vinaře získat opravdu výjimečnou lahev, kterou veřejně nenabízí, nebo jich má pár posledních.

Mohu objednat bedýnku jako dárek?

Ano můžete. Věřím, že se to přímo nabízí a často to právě zákazníci využívají k narozeninám, svatbám, výročí, odchodu do důchodu apod. Pokud chcete, aby to byl dárek opravdu od srdce, při objednávce mi do zprávy napište komu mám bedýnku zaslat a přidejte klidně i vzkaz. Já jej doplním do dopisu, který s bedýnkou zašlu obdarovanému. 

Co když zjistím, že víno je vadné?

Vrátím vám peníze. Jen mi pošlete fotku s lahví o kterou se jedná.

Jak mohu zrušit Předplatné?

Jednoduše. Napište mi na ejempetr@gmail.com, že již nemáte zájem o další bedýnku. Nejpozději do posledního dne v předchozím měsíci, tedy když se mi ozvete do 31. 1., tak únorovou bedýnku vám již nezašlu.