O Předplatném

otázky a odpovědi


Co bude následovat po objednání Předplatného?

Pokud se nedohodneme jinak, začátkem sudého měsíce čekejte bedýnku (papírový karton pro 6 lahví vína) před vašimi dveřmi. Pokud jste z Prostějova, bedýnku vám osobně dovezu a zaplatit můžete v hotovosti při předání, nebo si ji můžete vyzvednout ve sklepě na adrese Krokova 1376/8, Prostějov, nebo vám ji za poplatek 199 Kč zašlu po celé ČR.

Jaká vína dostanu?

Vybírám pouze malá vinařství z jižní Moravy, od kterých ochutnám většinu vín z jejich nabídky. Pro vás následně vyberu ta, která mi nejvíce chutnala. Ve sklepě mám vína od více jak dvaceti vinařů.

Je možné si vybrat vína?

Pokud patříte mezi vínomilce, kteří preferují pouze určitý druh vína, napište mi. Já osobně miluji tu pestrost chutí a barev a proto pro vás vybírám vína od suché Frankovky až po sladký Tramín. 

Jaké limitované lahve nabízíte?

Občas se mi naskytne možnost od vinaře získat opravdu výjimečnou lahev, kterou veřejně nenabízí. Naposledy to byl Tramín- výběr z cibéb. Tuto nabídku zasílám jen svým předplatitelům.

Mohu objednat bedýnku jako dárek?

Ano můžete. Věřím, že se to přímo nabízí. Při objednávce do zprávy napište komu mám bedýnku zaslat. Přidejte klidně i vzkaz, který mám s bedýnkou poslat.

Co když bude víno vadné?

Vrátím vám peníze.

Jak často?

Začátkem každého sudého měsíce (únor, duben, červen, srpen, říjen, prosinec) vám připravím novou bedýnku, tedy 6 lahví těch nejlepších vín, jaká jsem za poslední dobu ochutnal.

Jak mohu zrušit Předplatné?

Jednoduše. Napište mi na ejempetr@gmail.com, nebo zavolejte na 777 943 299, že již nemáte zájem o další bedýnku.